אז אילו אירועים חוגגים לפני ואחרי החתונה?

מהרגע שבו נשלפה טבעת האירוסין, התחלתם לעבוד בקדחתנות על אירוע החתונה שלכם. לעתים, כל שאתם רואים אל מול עייניכם הוא את אירוע החתונה בלבד, בעוד ישנם עוד אירועים הנלווים לאירוע: החל מארוחה חגיגית למשפחות, דרך אירוע החינה שהינו משמש כקדם החתונה, ולבסוף – גם אירוע שבת החתן. לאירוע החתונה שלכם בחרתם אולם אירועים יוקרתי במרכז תל אביב, אך לטובת יתר האירועים אתם רוצים אווירה אינטימית יותר ובוטיקית יותר שתהלום את האירועים הנלווים לאירוע החתונה.

 

לפני החתונה אירוע החינה

לא מעטים הזוגות שמסמנים את אירוע החינה כאירוע שלו באמת מחכים. לצד ההתרגשות המגולמת באירוע החתונה שכן באירוע זה נשברת הכוס והופכים לנשואים, באירוע החינה אתם עדיין בסטטוס מאורסים – כך שכל תכלית אירוע החינה היא לעשות כייף, לשמוח ולאהוב עם היקרים לכם. בעת שאתם עורכים את אירוע החינה, לרוב מדובר על כמות מוזמנים קטנה משמעותית מזו המוזמנת אל אירוע החתונה, כך שעליכם לחפש מתחם שיארח עבורכם את האירוע. תוכלו תמיד לבחור לארח את אירוע החינה במתחם סגור או תחת כיפת השמיים, ממש כמו אלו המציעים בבתי המלון הקטנים – בהתאם לעונה בה מתקיים האירוע, וכמובן בהתאם לאופי האירוע שתרצו ליצור.

 

אחרי החתונה שבת חתן

כידוע, לאחר אירוע החתונה, עורכים את אירוע שבת החתן שלרוב נערך בבית כנסת. לשמחתכם, תוכלו לארח את האירוע עם מיטב האורחים שלכם באווירה יוקרתית, מחבקת ונעימה, מבלי לוותר על בית הכנסת. ישנם מלונות קטנים שבתוכם ישנו בית כנסת, כך שמתאפשרת חגיגה שכזו שתעניק לכם את הזכות גם לארח את האורחים שלכם על הצד הטוב ביותר, וגם להנות ללא פשרות מחוויה גדולה של פינוק. אירועי שבת החתן בבתי מלון שכאלו נתפרים על פי מידתכם ורצונותיכם – כך שכל שנותר לכם הוא לשבור את הכוס באירוע החופה, ולהמשיך הלאה בחגיגות המשמחות באירוע.

 

משנים אירוע, משנים לוקיישן

אז את אירוע החתונה בחרתם לחגוג עם אולם אירועים יוקרתי במרכז תל אביב, אך את האירועים האחרים כדאי לחגוג במקומות אחרים. מדוע? בעוד אירוע החתונה שלכם ממותג על פי צו המודרנה, הרי שאירועי החינה ושבת החתן הינם אירועים בעלי אלמנטים שונים כדוגמת המסורת, כך שרבים מחפשים אחר מקום קטן ואינטימי יותר לטובת החגיגה. כך, איזור הצפון, לרבות זיכרון יעקב, מנגיש חוויית אירוח שכזו לזוג האוהבים שרוצים לחגוג בקטן, אך עדיין בגדול.

 

הצוות המפיק את האירוע ההון החשוב ביותר

בעת שאתם רוצים לחגוג את האהבה שלכם לרבות אירוע החינה, אירוע שבת החתן או אפילו להתארגן לקראת אירוע החתונה שלכם בבית מלון, חשוב להבטיח כי אתם מתארחים באירוח מוקפד ונעים. חשוב מאד שבימים המיוחדים שלכם תזכו לחבור אל צוות שירותי ונעים, הזמין לבקשות שלכם ונכון להפוך את הימים המיוחדים שלכם לימים של אהבה. 

Undefined