אז מה באמת חשוב בבחירת אולם לבר מצווה?

Undefined

שלוש עשרה שנים עברו חלפו ביעף מיום שנולד הרך הנולד, והנה הוא כעת לפנינו, גבר קטן בעל דעות מוצקות ורצונות משלו. יום בר המצווה – היום אשר בו חוגג העלם 13 – זהו יום משמעותי וגדול ונהוג לחגוג אותו באולם אירועים יחד עם המשפחה והחברים. איך תבחרו אולם לבר מצווה בראשון לציון?

יום הגיעו של הנער לגיל שלוש עשרה זהו ללא כל ספק יום גדול ומשמעותי. יום זה מציין את המעבר מחיי הילדות לחיי הנערות, ועל פי היהדות מקובל כי ביום בר המצווה נעשה הילד אחראי למעשיו כמו כל בוגר והוא מחויב בקיום כל המצוות בדיוק כמו האדם המבוגר. הוא גם זה שנעשה אחראי למעשיו וסומכים עליו שידע לבחור בדרך הנכונה ולהעדיף את הטוב על פני הרע.

ביום זה אנו שמחים עם הנער ומציינים את יומו הגדול בעריכת אירוע חגיגי אשר אליו אנו מזמינים את קרובי המשפחה ואת החברים של החתן וגם של ההורים. אולם לבר מצווה בראשל"צ יארח את כולם ויעניק לאירוע את כל מה שאנו רוצים וחולמים שיהיה שם.

בוחרים אולם לבר מצווה בראשון לציון

כתושבי ראשון לציון, אתם מחפשים כמובן אולם לבר מצווה בראשון לציון סמוך למקום המגורים שלכם, אולם שיענה על החלומות של נער בר המצווה ויעניק לאירוע את הטעמים ואת הניחוחות הרצויים מבחינתנו.

כאשר אנו עומדים לבחור באולם מבין שלל האולמות המציעים עריכת אירועים לבר מצוות, עלינו לשמוע בראש ובראשונה מפי חתן האירוע מה הם החלומות שלו ומה הציפיות שלו מהאירוע המכונן והמשמעותי. למרות שאנחנו ההורים משלמים על האירוע, ולמרות שאנחנו מזמינים גם אורחים רבים שלנו, מלבד חבריו של החתן, אך אחרי הכול מדובר באירוע של הבחור עצמו ואם הוא לא ייהנה מהבחירה הרי שכל האירוע ילקה בחסר. על כן, כבדו את טעמו ובקשו ממנו את חוות דעתו ואת הבחירה וההעדפה האישית שלו.

חשיבות גודל האולם

חשוב לשים לב כי האולם מתאים לאירוע שלכם מבחינת הגודל שלו כדי שכל האורחים שלכם יחושו בנוח ויהיה מקום עבור כולם ברווח. חשוב גם שהאולם לא יהיה גדול מידי כי אז תיווצר גם כן תחושה לא נעימה כאשר האולם הענק מידי מארח מספר מוזמנים מצומצם ביחס לגודל.

יש לוודא האם מערכת התאורה תתאים לכם, מערכת ההגברה מסכים ועוד. כמו כן חשוב לברר האם האולם מציע גם את שירותי הקייטרינג או שיש להזמין אותם באופן עצמאי ונפרד.