אטרקציות לאירועי בר מצווה משפחתיים שמחים ומרגשים

תא צילום

מחפשים חוויה ייחודית ומצחיקה לצילום תמונות וסרטוני וידאו מהאירוע בר המצווה שלכם? אם כן, כדאי לכם להזמין תא צילום לאירועים. עמדת הצילום מאפשרת לאורחים לקבל מזכרת מושלמת מהאירוע וגם אתם זוכים לעותק של כל התמונות וקטעי הווידאו שהאורחים ביימו וצילמו, ביניהם ברכות מוקלטות שהאורחים השאירו עבורכם. כדאי לדעת כי באמצעות עמדת הצילום ניתן להדפיס מגנטים איכותיים בהתאמה אישית מלאה לדרישות שלכם עם הקדשה אישית וייחודית על פי בחירתכם. בנוסף, האורחים יכולים לבחור בין תמונות לסרטונים, ולשלוח את הקובץ למייל הפרטי שלהם, וניתן גם לשתף את התמונות והסרטונים בפייסבוק.

גלריה אישית

בהפקת בר מצווה חשוב לזכור על האופציה לתא צילום לאירועים מאפשר לשמור את כל התמונות והסרטונים מהאירוע באתר גלריה אישית. בסיום האירוע אתם יכולים להיכנס באמצעות שם משתמש וסיסמה לפי בחירתכם על מנת להוריד את התמונות ישירות למחשב שלכם או כדי לשתף את התמונות והסרטונים עם חברים וקרובי משפחה, באמצעות דואר אלקטרוני או באמצעות יצירת אלבום תמונות בפייסבוק.

ליווי מקצועי לכל אורך האירוע

חשוב להדגיש כי לכל אורך האירוע מסתובבים דיילים על מנת לסייע לאורחים בתפעול עמדת הצילום וכדי להזמין את המשתתפים להתנסות באטרקציה המלהיבה והייחודית. בתוך זמן קצר ישתרך תור ליד עמדת הצילום וכל האורחים ירצו לביים תמונות מצחיקות או סרטונים וליהנות מחוויה מיוחדת במינה. כאמור, האורחים יכולים לשלוח להדפסה את התמונות שצילמו, ותוך כ- 15 שניות בלבד לקבל מגנט עם הדפסה באיכות גבוהה, מזכרת נפלאה וייחודית מהאירוע שלכם. כמו כן, האורחים יכולים לשלוח את התמונות והסרטונים למייל הפרטי שלהם ולהעלות את הקבצים לפייסבוק. לכן, אם אתם מעוניינים לשדרג את האירוע שלכם ולהעניק לאורחים חוויה ייחודית ומפתיעה כדאי לכם להזמין תא צילום לאירועי בר מצווה.    

Undefined