איך לבחור מלון לחופשה בארץ?

אנשים מבקשים לצאת לחופשה על מנת לקחת פסק זמן ממהלך החיים הלוחץ לצורך נופש מרענן, לטיול מקסים ועוד. יש שעושים זאת עם בני הזוג, עם חברים, בחיק המשפחה הצרה או המורחבת ועוד. יש אופציות רבות לחופשות וכל אחד יכול לבחור את המועדפות עליו על פי צרכיו, טעמו ורצונו. יש חופשות שנקראות חופשות "בטן גב" כאשר המטרה היא להגיע לבית מלון איכותי שיש בו מתקנים רבים ואפשרויות לבילוי במלון עצמו ובחוף הים הקרוב אם יש כזה. מלונות רבים באילת, בים המלח, בתל אביב, ועוד  נכללים בקטגוריה זאת. ולכל אזור כזה יש ייחוד אחר שמאפיין אותו.

פעילויות מגוונות בבתי מלון

מלונות בים המלח, למשל, הם בעלי ערך מוסף בזכות מיקומם באזור שניתן לקבל בו טיפולי בריאות מגוונים שמבוססים על מלחים מים המלח. יש חופשות אחרות שניתן לשלב בהם נופש, טיולים למקומות מרתקים, ביקור באטרקציות שונות, אירועים וכינוסים משפחתיים ואחרים וכיוצא בזה.אחד האזורים הפופולאריים לחופשות כאלו הוא אזור זיכרון יעקב השוכן על שיפולי הר הכרמל. הישוב הינו ישוב שיש בו שילוב של היסטוריה ישנה וחידושים מודרניים. ראשי הישוב לדורותיהם השכילו לשמר את ההיסטוריה  שלה שכרוכה בהתחלת הישוב היהודי בארץ ישראל והתוצאה היא שילוב מרתק של אתרים היסטוריים מתקופת הברון רוטשילד עם חנויות חדישות, קניונים מודרניים ועוד.

מלונות מגוונים

בזיכרון יעקב יש מלונות מסוגים שונים ורבים מעדיפים מלון קטן ואינטימי.  ניתן לבלות במלון שעות יפות באחד מפינות החמד שלו. לחילופין, ניתן לצאת ממנו אל המדרחוב המקסים שיש בו חנויות מיוחדות, גלריות, סדנאות אומנים ושפע של מסעדות ובתי קפה איכותיים. ניתן למצוא בישוב פינות ישיבה הצופות אל מול שקיעה מרהיבה, ליהנות משתייה ומבריזה מלטפת מהים. בזיכרון ניתן ליהנות מטיפולי ספא שכוללים טיפולי מסאז' ופינוקים נוספים. הים נמצא בטווח נסיעה קצר ויש שפע של חופים נפלאים עם שירותי חוף. כך, ניתן ליהנות מחופשה שקטה ורגועה באווירה כפרית ומרגיעה.

טיולי כוכב

זיכרון יעקב מהווה נקודת מוצא נהדרת לטיולי יום או מה שנקרא בשפה המדוברת טיולי כוכב. טיול לדרום מזמן שפע של אפשרויות טיולי שטח, או סיורים עירוניים בערים כמו תל אביב ואחרות. נסיעה קלה צפונה מזמנת ביקור בכפרים דרוזיים, בגנים הבהאים של חיפה, ולמי שאוהב, אין סוף מסלולים בכרמל הירוק. ניתן לבחור מלון נעים ולצאת ממנו ליום טיול לאחר ארוחת בוקר משובחת. לזיכרון יעקב עצמה והסביבה הקרובה שלה אפשר להקדיש לפחות כיום אחד ולסייר ביקבים השונים, בדרך היין, באתרים ההיסטוריים, במוזיאונים השונים ועוד.

חופשה איכותית

מומלץ לכל מי שמתכנן חופשה לבחור במלון איכותי בזיכרון יעקב שהוא בעל מתקנים המתאימים לקליטת אורחים שבאים לנופש, לטיול, לעריכת כינוסים ואירועים שונים ועוד. כאן הוא כל אחד יכול למצוא את מבוקשו וליהנות מחופשה מגוונת שכוללת את מרבית אפשרויות הבילוי והנופש הקיימות והאהובות עליו.

Undefined