איך להפיק כנס מוצלח באזור הצפון?

אחרי התלבטות רבה החלטתם שאתם רוצים להפיק כנס גדול וחשוב בארגון שלכם? אם כך, כנראה שאתם יודעים היטב מדוע אתם עושים זאת. כנס זו הזדמנות נהדרת לעדכן את העובדים בכל מיני התפתחויות ושינויים וזו גם הזדמנות טובה ללמד אותם ולחשוף אותם לנושאים חדשים. לכן חשוב לבדוק איך בדיוק אתם מפיקים את הכנס הקרוב ואיך אתם הופכים אותו לאירוע בלתי נשכח. יש מספר דברים שצריך לתכנן מראש, כמו לדוגמה השאלה איפה בדיוק תעשו את האירוע ואיזה מרצים תזמינו למקום. אם יש משהו ששווה לכם לבדוק לעומק זו השאלה האם במקום שבו אתם חושבים לקיים את הכנס יש, בין היתר, את כל הטכנולוגיה הדרוש לכם. אתם לא באמת יכולים להפיק בימינו כנסים באזורים שונים בארץ ולא להעמיד לרשות המרצים את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש. 

הפקת כנסים בצפון

כך בוחרים אולם מתאים 

 

הפקת כנסים ואירועים בצפון דורשת התעסקות רבה ולכן עדיף שתתחילו לבדוק את האפשרויות השונות עוד היום ושלא תשאירו זאת לרגע האחרון. לשם כך צריך לבדוק מספר פרטים אודות המקום שמתאים לכנס שלכם, כמו לדוגמה: 

  • עד כמה הוא גדול וכמה אורחים יוכלו להגיע לכנס? 

  • האם יש במקום חניה לכולם או שעדיף לארגן הסעות? 

  • האם המחירים של האולם נראים לכם הגיוניים? 

  • האם מדובר על מקום שאחרים ממליצים עליו בחום? 

כנסים בצפון דורשים מאיתנו לחשוב על לא מעט פרטים ולכן עדיף שתעשו את הכול בצורה מתוכננת וברורה. סביר להניח שתרצו גם להגיש לאורחים שלכם בכנס מאכלים מסוגים שונים, בין אם זה אוכל פשוט ובין אם מדובר על שירותי קייטרינג מלאים. לכן חשוב גם לדבר עם חברת קייטרינג מקצועית שתוכל לסגור עבורכם גם את הפינה הזאת כי המטרה היא ליצור אירוע מוצלח. 

 

כמה עולה להפיק כנסים בישראל? 

 

מי מאיתנו יכול לחשוב על הפקה של כנס ולא לקחת בחשבון, בין היתר, את העלויות? הרי מדובר על הוצאה כלכלית לא קטנה ולכן חשוב לדעת מראש עם איזה תקציב אתם עובדים. אין שום סיבה שבגללה הכנס צריך לעלות לכם יותר ממה שאתם מסוגלים לשלם כי בסופו של דבר המטרה צריכה להיות הפקת כנס שתצאו ממנו מרוצים. חשוב לדעת שאומנם החלק הארי של ההוצאה על אירוע כזה זו השכרת המקום אך זה לא תמיד אומר שחייבים לבחור את המקום הכי יקר שיש. ניתן לעשות השוואת מחירים בימינו הרבה יותר בקלות ממה שאתם חושבים, אז למה אתם מחכים? בנוסף לכך, אנחנו ממליצים לכם לא לשכור את אולם הכנסים שלכם רק בהתאם לתמונות אונליין אלא כן להתאמץ, להגיע ולראות את המקום במציאות. הרבה פעמים המציאות שונה מהתמונות באינטרנט ואין מקום לקחת סיכונים מיותרים בנושא הזה. 

Undefined