בתי מלון בתל אביב: חוויה מסוג אחר

הרבה פעמים כשמתכננים חופשה רוצים להנות משני העולמות, לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. מצד אחד, רוצים קצת שקט, כי מה שווה חופשה בלי לנקות את הראש ולהתנתק מכל ההמולה ביום יום? אבל מצד שני, אנו רוצים להינות מאווירה אורבנית שרובנו לא חווים בשגרה, או אולי חווים אותה מהצד אך לא באמת נהנים מהחופש בה. לכן, חופשה בבתי מלון בתל אביב היא שילוב נפלא בין השניים.

תל אביב מציעה את האווירה השוקקת של הרחובות הסואנים והמלאים בכל טוב בהם שפע אפשרויות. לאחר הטיול בעיר, תוכלו להגיע לאחד ממלונות הבוטיק הרבים בתל אביב בו תמצאו את השקט והשלווה שכל כך רציתם ולהתפנק באמת.

להיות בחו"ל ולהישאר בארץ

הרבה ישראלים הבינו שחופשה בתל אביב היא לא עסק יקר בהכרח. התחרות הרבה והיצע המלונות הרחב הביאו לכך שאפשר לקפוץ לחופש בעיר הגדולה מבלי לקרוע את הכיס. החוויה הייחודית שהעיר מציעה משרה הרגשה של חו"ל למרות שאתם עדיין בארץ. כיום הרבה ישראלים הופכים ביקור במסעדה או הופעה, ללינה בעיר ובכך נהנים מחופשה קצרה ולא מתוכננת.  

בתי מלון בתל אביב ממוקמים במרכזה ,כשפסיעה מהם תביא אתכם לרחובות הראשיים של העיר, כמו מלון עלמה שנמצא מטרים ספורים משדרות רוטשילד העירוניות מחד, ומנווה צדק, המאופיינות בסמטאות ציוריות ושקטות מאידך, שסיור בהן הוא מן מסע בזמן.

אירועים

כחלק מהתרחבות היצע המלונות בתל אביב, גם תחום האירועים התרחב ומלונות בוטיק מציעים אירועים בקונספטים מגוונים. ההתייחסות לכל אירוע גדול או קטן ככל שיהיה, צריכה להיות זהה. מלונות בוטיק רבים מציעים היום אירועים וחשוב לבחור מלון כזה שייתן דגש לכל הפרטים ויהפוך את האירוע שלכם למיוחד. לרוב, מלונות יציעו לכם אירוע על גג המלון.

אך חשוב לדעת שלא כל גג יתאים לכל אירוע. בדקו שיש בגג מספיק מקום להכיל את כמות האורחים שלכם ושהעיצוב שלו והנוף הנשקף ממנו מתאימים לדרישותיכם. ההיצע הרב במלונות לאירועים הוא מבורך, אך יחד עם זאת, קשה יותר לבחור מקום שיתאים לכם באופן הטוב ביותר. נסו למצוא מקום שייתן אווירה שונה, עיצוב שהאורחים יתפעלו ממנו והכי חשוב, את השירות הטוב ביותר.עברית