המלון המושלם לכנס הקרוב שלכם

לעשות כנס זה לא סיפור פשוט וכל מי שניסה להפיק כנסים בעבר יודע לומר: זו משימה שהיינו רוצים להצליח בה, אחרת למה השקענו כל כך הרבה כסף ותשומת לב? זה לא משנה מה הנושא של הכנס שלכם וזה אפילו לא לגמרי חשוב את מי הייתם רוצים להזמין כי מה שבטוח זה שהאירוע צריך להיות מוצלח. כנס מוצלח תלוי בלא מעט גורמים, כמו לדוגמה השאלה איפה עושים את הכנס, איזה אוכל מגישים ועד כמה כל ההרצאות מעניינות. מבחינת המיקום יש לא מעט פרטים שאתם צריכים לקחת בחשבון והראשון שבהם זו השאלה האם יהיה נוח לכל האורחים שלכם להגיע. האם האורחים שלכם יצטרכו לנסוע שעות כדי להגיע לכנס? האם אתם רוצים לסדר להם הסעה? קחו בחשבון את כל הפרטים האלה כי הדבר האחרון שאתם רוצים זה להפיק אירוע ואז לגלות שהאורחים לא מגיעים.

 

מדוע מלון זו בחירה טובה? 

 

האמת היא שלא כל בעלי החברות והארגונים שמפיקים כנסים חושבים על האופציה של כנס במלון וחבל, שכן יש לכך יתרונות רבים. כנסים שמתקיימים במלונות הם כנסים שאפשר גם להאריך ואפילו לשלב בהם לינה, אז למה לא? כמו כן, יש מלונות שונים בארץ שיש בהם אולמות כנסים נפלאים ובדרך כלל גם האווירה כולה בבית מלון זו אווירה מיוחדת במינה. הרעיון הוא ליצור עבור באי הכנס את החוויה הכי טובה שיש ולכן כדאי לחשוב על האפשרות של בית מלון בזכרון יעקב. מלונות כאלה יוכלו להתאים גם לכנס שלכם, אז למה שלא תבדקו זאת? השאלה היא איך לבחור את המלון המושלם שכן לא חסרים מלונות בזכרון יעקב ובסביבה כולה כך שטוב תעשו אם תשקיעו מחשבה בנושא הזה. 

 

כמה הגיוני להוציא על הפקת הכנס? 

 

אין ספק שאחד מהגורמים שמובילים לכך שנדחה כמה שרק אפשר את הפקת הכנסים השונים זו כמובן העלות, כי מי מאיתנו היה רוצה לשלם הון עתק על הפקת כנסים? עם זאת, כדאי לדעת שלא תמיד זה חייב להיות יקר כל כך ואין ספק שכדאי לכם תחילה לתכנן את התקציב שעומד לרשותכם. מה פתאום שתכניסו את החברה או את הארגון שלכם לחובות כלכליים רק בגלל שהפקתם כנס? זה הרי לא הגיוני ובהחלט כדאי לחשוב גם על אפשרויות אחרות. הרעיון הכי טוב הוא, כאמור, לעבוד עם תקציב ולראות שאתם עומדים בו לכל אורך הדרך. כמו כן, תמיד תוכלו לבקש מחירים מיוחדים עבור השכרת האולם או עבור שירותי הקייטרינג שבוודאי תרצו להזמין לכנס. ארגון כל הפרטים האלה דורש לא מעט זמן ולכן ההמלצה הכי טובה שנוכל לתת לכם היא לא להתחיל את הפקת הכנס רק ברגע האחרון. אם תתחילו את ההפקה מספיק זמן מראש תוכלו גם ליהנות מכל התהליך, אז למה לא? 

Undefined