טיולים מאורגנים

אחת הדרכים ליהנות מנוף ארצנו, לשמוע סיפורים מקומיים ופרטים היסטוריים ולהגיע למקומות שרק יודעי ח"ן מכירים, היא טיול מאורגן. ברוב המקרים, האסוציאציה העולה מצירוף המילים הזה היא טיול בחו"ל יחד עם קבוצת אנשים שאינך מכיר, תוך ריצה מאתר אחד למשנהו על מנת להספיק כמה שיותר. ברם, טיול מאורגן הוא הרבה יותר מזה.

 

חוויה משובחת בהתאמה אישית

 

טיול מאורגן התפור על פי מידותיה של הקבוצה המטיילת, הוא חווית טיול ואירוח משובחת. המסלולים, האתרים, הסיפורים והדמויות אותם תפגוש הקבוצה ייבחרו בקפידה על ידי מדריך הטיול, על מנת שיתאימו לחברי הקבוצה ויספקו להם את חווית הנופש המוצלחת ביותר. ניתן להקדיש את הטיול לנושא מסוים, לאזור ייחודי או לחוויות גיבוש שיופקו במיוחד עבור הקבוצה. למעשה, אין גבול לאפשרויות שטיול מאורגן מציע לכם. עליכם רק להחליט מתי הטיול יתקיים, מה מטרתו ומהם מאפייני הקבוצה. בין אם  מדובר בציון אירוע משפחתי, בגיבוש עובדי החברה או במפגש מחזורים – טיולים מאורגנים יתנו מענה מושלם לצרכים שלכם.

 

טיול מאורגן בארץ ישראל

 

בניגוד לאסוציאציה הראשונית, טיולים מאורגנים מתאימים גם לארץ ישראל, ואין הכרח לנדוד אל מעבר לגבולות המדינה על מנת ליהנות מטיול מאורגן היטב. מדריכי טיולים מנוסים ייקחו אתכם למקומות שלא תיארתם לעצמכם שקיימים בארץ, יפגישו אתכם עם אנשים מעניינים וייקחו אתכם למסעדות המקומיות הטובות ביותר. בנוסף לכך, בסוף היום תיהנו מאירוח מושלם באחד המלונות הנפלאים הפזורים בארצנו.

 

טיול משפחתי

 

לציון חגיגה משפחתית, טיול מאורגן מעניק אפקט חוויתי ייחודי. לא עוד אירוע באולם אירועים, הדומה לעשרות אירועים אחרים, אלא טיול מעניין וחווייתי ביותר, שישאיר זיכרון חם ונעים מהחגיגה בליבם של כל המוזמנים. בין אם מדובר בבר או בת מצווה, בחגיגת יום נישואין או ביום הולדת עגול, טיול מאורגן ישדרג את החוויה שלכם ושל אורחיכם.

 

ימי גיבוש

 

חברות ומפעלים המבקשים לייצר גאוות יחידה ולהעמיק את הלכידות בצוות העובדים, יוכלו לעשות זאת בקלות בעזרת טיול מאורגן. בטיול כזה, הפעילויות והמסלולים יעוצבו במיוחד למטרת גיבוש הצוות ולשם העמקת הקשרים והלכידות. שילוב בין פעילויות אטרקטיביות ולינה במלונות מפנקים ייצור תערובת מושלמת לגיבוש הצוותים.

 

לסיכום

 

טיולים מאורגנים הם דרך מיוחדת ומהנה ליצור גיבוש בצוות עובדים ולבסס גאוות יחידה. כמו כן, זוהי אופציה מרעננת וייחודית לחגוג אירוע משפחתי בדרך אחרת. אנו מזמינים אתכם לפתוח את הראש לשלל האפשרויות שיש לטיולים מאורגנים להציע לכם וליקיריכם, ולתפור את חווית הנופש האידיאלית בשבילכם.