כניסות מיוחדות לבר מצווה

ישנם דרכים מקוריות ויצירתיות לבצע כניסות מיוחדות לבר מצווה. סוג הרעיונות, תלוי היכן בר המצווה: האם בגן אירועים פתוח, או באולם סגור. צריך לזכור שאין רק דרך אחת להכניס את נער בר המצווה. הדרך היפה ביותר להכנסת נער בר המצווה, היא שילוב של כמה אלמנטים ביחד.

בובות ענק מלוות את הנער:

דרך מקורית ומצוינת שמתאימה לכניסה לבר מצווה, היא שבובות ענק נכנסות אל האולם או גן האירועים,  ומרקידות את הקהל. אילו בובות לבחור? כל אירוע הבחירה היה אחרת: יהיה נערים שיתאימו להם בובות עם דמויות ילדים אהובות. לפעמים יתאימו בובות נחמן, או בובות חסידים.

מופע זיקוקים מרהיב:

 דרך מקורית נוספת של כניסות מיוחדות לבר מצווה, היא להכניס את הנער לאירוע המתקיים בגן האירועים הפתוח שלנו, הוא לארגן מופע זיקוקים מרהיב. כאשר יכנס הנער לבוש חגיגית ומלווה בבני משפחתו, יתחילו לירות תותחי הזיקוקים מעל גג בית המלון מופע זיקוקים מרהיב. אפשר לאחר המופע לשלב מופע מרהיב של קרני לייזר על המדשאות, ולהפריח עשן שלג באוויר.

הפרחת תותחי בועות סבון ומופע לייזר מרהיב על המים:

דרך מיוחדת של כניסות מיוחדות לבר מצווה, להכניס נער בר מצווה לגן אירועים עם בריכה, היא יצירת מופע על המים לפני שמכניסים את הנער. האורחים יושבים ליד השולחנות ומסתכלים על הבריכה. כבתור פתיח, מפריחים בועות סבון. לאחר הפרחת בועות הסבון על המים, מקרינים קרני ליזר המשתקפים על המים. לאחר 5 דקות כאלו בהם מרתקים את הקהל, משמיעים מוזיקה, הקריין מכריז, ומפריחים בועות סבון ומופע קרני לייזר לכיוון ממנו נכנס הנער, וכך נכנס נער בר המצווה תוך הפרחת בועות הסבון וקרני הלייזר.

הכנסה ספורטיבית במגרש הספורט:

אפשר לבצע את הכנסת נער בר המצווה במגרש הספורט, בדרך ספורטיבית ומקורית. אפשר שהנער והוריו ייסעו כמה סיבובים בתוך המגרש ברכב תפעולי. האב הנהג, והנער יושב לצידו. כאשר הכניסה היא בלילה, אפשר לכוון פנסי תאורה לכיוון של הנער. לאחר הכניסה החגיגית,ילוו האורחים את נער בר המצווה בתהלוכה חגיגית אל הרחבה עם השולחנות והכיסאות. 

Undefined