על שירותיו של מלון עדן אין זיכרון יעקב

קרוב למתחם המדרחוב בזיכרון יעקב ישנו מלון עדן אין זיכרון יעקב. מלון זה הינו מלון מפנק ומתקדם מאוד. שירותי המלון הינם מגוונים והם כוללים שירותים של עריכת אירועים למשפחות וחברות. האירועים במתחם המלון הינם אירועים יוקרתיים וברמה גבוה והם מתאמים לכל מי שרוצה לערוך אירוע באווירה אינטימית ונעימה. שירותי המלון הנוספים כוללים שירותי אירוח ולינה. במתחם בין המלון ניתן ליהנות מבריכת שחייה שמחוזקת היטב ומשירותי קייטרינג איכותיים. כלל שירותי המלון מנוצחים על ידי צוות מקצועי. המלון הינו מלון שנעים לבוא אליו לחופשה או לערוך בו אירוע משפחתי מרגש.

הבריכה במלון עדן אין זיכרון יעקב – לחוויה של חופשה אחרת

הברכה במלון עדן בזיכרון יעקב מאפשרת לכלל האורחים במלון ליהנות מחוויית חופשה אחרת. מתחם הבריכה הינו מתחם מטופח ואיכותי והוא כולל לוקרים בהם אורחי המלון יכולים לאפסן את החפצים האישיים שלהם בזמן שהם מתרחצים או שוחים בבריכה. הלוקרים עצמם הינם לוקרים מיוחדים שמתאימים לבריכה- כל אורח במלון יכול לאפסן את החפצים שלו בבריכה בלי שום קשר לעבודה האם הוא שוחה בבריכה או לא. לוקרים אלו הם לוקרים שניתן לפתוח ולסגור אותו בעזרת צמיד אלקטרוני מיוחד. חווית השחייה בבריכת המלון יכולה להיות מהנה מאוד במיוחד כאשר יש לנו איפה לאחסן את החפצים האישיים שלנו. בריכת השחייה במלון מותאמת במיוחד לשימוש האורחים באופן שיאפשר להם למצות את ההנאה שלהם עד תום.

מלון עדן אין זיכרון יעקב – לאירועים לכל המשפחה

מלון עדן אין זיכרון יעקב הינו מלון בו אנשים לא רק נופשים אלא גם מלון בו נערכים כנסים ואירועים מקצועיים. הכנסים המקצועיים והאירועים במלון הינם במגוון תחומים ובכל כנס או אירוע משפחתי משתתפים עשרות אנשים. מתוך רגישות לציבור המבקרים באירועי המלון, צוות המלון בחר להתקין מגוון רחב של ארונות לוקרים. בארונות הלוקרים אורחים המלון יכולים לאחסן את החפצים האישיים שלהם ולהתרכז במלאכה שלשמה הם באו למלון. איכות הלוקרים במלון היא גבוה מאוד והיא מאפשרת לכל אורחי המלון לשמור על הפרטיות שלהם ועל החפצים האישיים שלהם. בלוקרים החפצים האישיים בטוחים ונשמרים. הלוקרים נפתחים בעזרת מפתחות או בעזרת קוד דיגיטלי. את הלוקרים רק מנהל המלון או האורח שמשתמש בלוקר יכולים לפתוח כך שהפרטיות והדיסקרטיות של השימוש בהם מובטחות. בין אם אתם באים למלון לאירוע משפחתי או לרגל כנס משפחתי אתם יכולים להיות בטוחים שהפרטיות שלכם נשמרת.

Undefined