קייטרינג בשרי כהלכה

עד לפני שנים ספורות נערכו אירועים קטנים ולא רק קטנים, בהרכב מצומצם וביתי כאשר האוכל בושל במטבח הביתי והכל היה טרי טעים וטוב. כיום כבר כמעט ולא נמצא אירועים הנערכים בפורמט ביתי וקטן. כולנו מחפשים היום את האפשרות לסגור עניינים בקלות ובמהירות ועדיף בשיחת טלפון אחת, לסגור על תפריט ולסכם תשלום. אנחנו אכן נהנים מחיים הרבה יותר קלים כאשר לאירועים שלנו  אנחנו מופיעים ממש כמו אורחים ולא נדרש מאתנו לעמוד במטבח ולנצח על מלאכת הוצאת המנות והגשתם לאורחים. הבעיה היא שלא כל כך פשוט למצוא קייטרינג בשרי כהלכה. לא כל קייטרינג ידע לקלוע בדיוק לסגנון הבישול והטעם האהוב עלינו ופעמים רבות האכזבה גדולה מאוד בעקבות מנות שלא מבושלות כפי שהיינו רוצים. מסיבה זו, חשוב לבדוק היטב בטרם סוגרים עם קייטרינג בשרי כהלכה.

איך תבחרו - קייטרינג בשרי כהלכה?

כאשר אתם מחפשים קייטרינג בשרי כשר למהדרין כהלכה כדאי לכם לעשות זאת על פי הכללים הבאים:

בררו – דבר ראשון כדאי שתבררו ותבדקו אצל אנשים שחגגו בתקופה האחרונה אירוע כלשהו והם הזמינו קייטרינג בשרי מהודר. התעניינו אצלם האם האוכל הגיע טרי וחם למקום והאם האורחים נהנו מהאוכל. בררו האם הקייטרינג הכין מנות בשפע, מנות מכובדות שהספיקו לכולם ברווח, בדקו מה היה עם השאריות האם בעלי הקייטרינג לקחו אותם אתם או שהם השאירו אותם לבעלי השמחה ששילמו על כל האוכל. ישנן חברות קייטרינג המציעות אריזה של כל המנות שנשארו באופן אסתטי ונעים כך שכל מה שנשאר לבעלי השמחה זה להיכנס למטבח ולקחת את הקופסאות הארוזות.

טעמו – כאשר אתם רוצים לסכם עם חברת הקייטרינג, אל תוותרו על טעימות מהמזון. כאשר תטעמו תוכלו להחליט האם האוכל אכן טעים לכם והוא מתאים לטעמכם ולסגנון של האורחים שלכם.

סגרו פרטים – בררו האם הקייטרינג דואג גם לכלי ההגשה ולכלי האוכל והאם השרות כולל אף שירותי מלצרות, מפות לשולחנות, שתייה, כלים רגילים או חד פעמיים וכו' .

לאחר שתבדקו את כל הנתונים תוכלו להיות רגועים כי בחרתם את שירותי הקייטרינג המתאימים לכם ביותר.

 

Undefined