רכישה נכונה של טבעת אירוסין

קניית טבעת אירוסין היא אירוע מאד מרגש, אשר מצביע על רצון למסד את הזוגיות ולבוא בברית הנישואין, ואין להקטין ראש במעמד הרכישה.

קניית טבעת אירוסין יכולה להיות לעיתים מבלבלת לעלות שאלות שונות בנוגע לרכישה, בעיקר כאשר הגבר קונה את טבעת האירוסין בהתפעה לאישה.

השאלה הראשונה שמתעוררת בדרך לרכישת טבעת אירוסין היא: איפה קונים טבעות אירוסין?

בשנים האחרונות נפתחו הרבה חניות תכשיטים בבורסת היהלומים, ולכן נכון להיום הכי מומלץ זה לקנות טבעות אירוסין מבורסת היהלומים משתי סיבות עיקריות: הראשונה – קניית טבעת אירוסין משובצת יהלום מחבר בורסת היהלומים היא הקניה האמינה ביותר. הסיבה השניה – טבעות אירוסין מבורסת היהלומים הן טבעות האירוסין במחירים הנמוכים ביותר שתמצאו כיוון שאתם קונים ישירות מהמקור וחוסכים לכם פערי תיווך.

 

השאלה השניה שעולה היא: איך אצליח לקלוע לטעמה של זוגתי כשאני הולך לקנות לה טבעת אירוסין?


רוב טבעות האירוסין נרכשות על ידי הגבר עבור האישה ללא ידיעתה, ופה עלולים להתקל בבעיה – איך אפשר למצוא את טבעת היהלומים המושלמת בכדי להציע לה נישואין.
להלן כמה טיפים איך אפשר למצוא את הטבעת שתתאים לבת זוגתך:
דבר ראשון – בחן את סגנון הלבוש שלה. ככה תוכל לכוון את עצמך איזו טבעת אירוסין היא תרצה. סגנון לבוש רהבתני ואהבה לתכשיטים נוצצים וגודלים, יצביעו בדרך כלל על כך שהיא תשמח לטבעת עם יהלומי צד בסגנון מיוחד. אם סגנונה צנוע, טבעת סוליטר קלאסית ועדינה תתאים לה.
גם לגבי צבע הזהב לטבעת האירוסין תוכל לבחור לפי צבע הזהב של תכשיטיה ביום יום.

דבר שני – התייעץ עם קרובות משפחתה וחברותיה ושאל אותן לגבי הסגנון המועדף על חברתך מבחינת טבעות יהלומים. בדרך כלל חברות מכירות את הטעם אחת של השניה.

דבר שלישי – בחן את תגובותיה כשהיא רואה טבעות יהלומים באינטרנט או בחלונות ראווה ברחוב, ולפי זה תדע מה היא מעדיפה.

האם כדאי לקנות טבעת אירוסין בעיצוב אישי?


היום, הרבה חנויות שמתמחות בטבעות יהלום בעיצוב אישי, ויסכימו לעצב לכם טבעת יהלום בעיצוב שאתם תרצו. יש בזה צד מאד רומנטי ומהנה, לעצב את טבעת האירוסין בעצמכם ולדעת שאף אחת אחרת לא עונדת טבעת אירוסין שכזו, אבל קחו בחשבון שטבעת אירוסין שמועצבת באופן אישי תעלה יותר מטבעת שתבחרו מהסטוק.

אחרי שבחרתם את עיצוב הטבעת האהוב עליכם, זה הזמן לבחור את היהלום המתאים לטבעת האירוסין:


יהלומים יש בשפע, ואתה יכול למצוא את היהלום המושלם מתוך מגוון יהלומים רחב שיש בשוק..
לגבי גודל היהלום – יהלום גדול בדרך כלל יעלה יותר מיהלום קטן, אלא אם תסכים להתפשר על צבע היהלום או נקיונו (ניתן למצוא על זה הרבה מידע ברשת). לא כל הבחורות יעדיפו יהלום גדול על פני איכות.
ואחרות יסכימו לוותר על איכות היהלום העיקר שתהיה להן אבן גדולה ביותר המושבצת בטבעת.
כדאי לזכור שביהלומים אין ניסים ונפלאות. יהלומים זולים הם יהלומים באיכות נמוכה, או שמדובר על יהלום קטן מאד. 

Undefined